Главная » 2011 » Июль » 28 » 1-й тур «Славутич» — «Нива» 3:0.
    21:45
    1-й тур «Славутич» — «Нива» 3:0.
    «Славутич» Черкаси — «Нива» Тернопіль — 3:0 (1:0)
    1 тур. м.Черкаси. Центральний стадіон. 2200 глядачів. +28. Поле — 4. Початок о 18 год.
    Арбітри: А.Нізола (м.Івано-Франківськ), Т.Клименко (м.Київ), В.Ніжник (м.Вінниця).
    Інспектор матчу: О.Журба (м.Донецьк).
    «Славутич»: О.Крупниченко, В.Кобзістий (В.Котов, 77), О.Кононихін (М.Лисоконь, 83), Д.Фаворов, Т.Листопад, О.Лобов (Д.Кошелюк, 86), Є.Гуд, О.Шуляк, С.Таран (М.Дулуб, 69), М.Сергійчук (М.Гапон, 63), Д.Атаманюк. Запасні: А.Лєнчінков, Є.Лукашев.
    Тренер: О.Кирилюк.
    «Нива»: Р.Мазур, В.Рудий, В.Городецький, А.Грінченко, В.Скакун, О.Карпов, П.Гаврилишин (В.Плішка, 72), С.Дроздовський (О.Мдинарадзе, 46), О.Нечипорук, В.Тригуба (М.Сліпий, 60), П.Онисько.
    Голи: С.Таран (5), М.Сергійчук (55), М.Гапон (82).
    Попередження: Д.Атаманюк (89) — В.Скакун (27), В.Городецький (29), В.Плішка (90+2).
    Організатори відкриття сезону на Центральному стадіоні постаралися на славу: привітальне слово від першого заступника ОДА С.Рябцева, нагородження футболістів та тренерів «СДЮСШОР-Ходак» срібними медалями дитячо-юнацької футбольної ліги U-17,
    виконання державного гімну духовим оркестром пожежної академії, символічний розіграш м’яча ветеранами футболу мс СРСР І.Кобилочним та С.Ніколюком.
    Зарядившись напередодні матчу цілющою енергією від могутнього дуба Максима Залізняка та Свято-Троїцького Мотронинський монастиря, підопічні Олександра Кирилюка почали матч надпотужно. Пресинг захисту приїжджої команди не витримав агресії господарів вже на третій хвилині. І якщо Євген Гуд з вигідної позиції не влучив у ціль, то Сергій Таран вдруге за тиждень забив свій фірмовий гол - гол-близнюк з попередньої кубкової гри проти «Миру» з Горностаївки. Удар Сергія зі стандарту від бокової лінії ввів у розпач суперника.
    Хвилі атак на ворота тернополян безперервно накочувались одна за одною. Шанс був у високорослого Дениса Атаманюка, проте вихованець миколаївського футболу шкіряною кулею влучив у голову голкіпера.
    Лише коли хронометр відміряв півгодини ігрового часу, «Нива» вперше потурбувала воротаря черкасців Олексія Крупниченка.
    Початок другого тайму був за «Славутичем»: коли Олексію Шуляку та Сергію Тарану не вдалося подвоїти рахунок, на допомогу міг прийти захисник гостей Віталій Скакун, який ледь не зрізав м’яча у власні ворота.
    Вдруге зірвалася на ноги чисельна глядацька аудиторія на 55-ій хвилині: навіс зі штрафного Олега Кононихіна замкнув головою залишений без опіки Михайло Сергійчук.
    В середині тайму обидві команди влаштували справжню феєрію — за хвилину команди провели три небезпечні атаки. Свій сольний прохід Шуляк завершив влучанням у стійку воріт гостей, у контратаці Павлу Гаврилишину вдався непоганий удар — на заваді став воротар черкасців, а в наступній атаці на протилежні ворота Таран «плюнув» над поперечкою.
    Свято — так на повну: трибуни вимагали гол від своїх улюбленців — тож отримуйте! Це Шуляк, накрутивши двох захисників, виклав м’яч під удар Гапону — 3:0!
    Футболісти «Славутича» і не збиралися зупинятися на досягнутому. На останніх хвилинах матчу повинен був забивати Олександр Лобов.
    О.Кирилюк, головний тренер: «Ми ще далекі від оптимальної гри: команда повинна додавати в кожному матчі. Трансферне вікно ще не зачинене і ми розраховуємо на якісне поповнення. Я вдячний гравцям, які за рахунку 3:0 не стали «катати» м’яча, а йшли вперед».