Главная » 2013 » Апрель » 28 » "Динамо" Хмельницький - "Кристалл" Херсон 0:3
    "Динамо" Хмельницький - "Кристалл" Херсон 0:3

4-й арбітр: Петров А.
    Делегат ФФУ: Кубяк Л.М.

Хмельницький: 72. Рильський, 2.Шеховцов, 15.Беринда (6.Горобець, 46), 3.Слищенко, 4.Яровий, 5.Мельник, 14.Шимко (16.Лепетун, 60), 7.Тимченко, 8.Донгаузер (11.Шишулін, 79), 9.Шуляк, 10.Солонинко

Херсон: 22.Мельниченко, 2.Чорномор, 19.Швей (Цибульський, 83), 4.Протасевич, 3.Кучеревський (91.Леонов, 81), 5.Хаблов (14.Бічевой, 75), 7.Грамм, 10.Кривий (8.Озюм, 58), 18.Сітало, 23.Нікіщенко, 33.Рудь (17.Барладим, 70)

Перший гол влетів у ворота господарів на початку зустрічі, коли ще не всі вболівальники зайняли свої місця на трибунах. Найспритнішим виявився І.Чорномор, який отримав пас і влучно ударив в дальню дев'ятку. Після цього хмельничани почали грати активніше і за наступних 10 хвилин заробили два кутових і один штрафний біля воріт суперника. Особливо активним був правий фланг із М.Донгаузером в півобороні і О.Тимченком в нападі. Але одразу ж почали проходити контратаки гостей. Так, на 20-й хвилині гравець "Кристалу" вирвався на зустріч з голкіпером Д.Рильським, але хмельничанин виявився першим біля м'яча. Трохи згодом вже М.Мельник силовим прийомом в рамках правил вибив м'яч зі штрафної зони подолян.
    Тоді хмельничани перехопили м'яча - Я.Солонинко переадресував його на М.Донгаузера, але оборонець гостей виявився спритнішим - кутовий. Знову подавав О.Шуляк, і знову безрезультатно. Тим часом херсонці перехопили ініціативу і розпочали насідати на ворота хмельничан. Це А.Сітало на правому фланзі завершив атаку своєї команди прицільним ударом в дальній від Д.Рильського кут - 0:2. Одразу хмельничани побігли в атаку - О.Тимченко промчав по лівому флангу і прострілив в штрафну та заробив кутовий. Пізніше штрафний бив М.Донгаузер, але попав у руки В.Мельниченку. Потім О.Шуляк справа бив по воротах, але знов В.Мельниченко був на місці. На останній хвилині першого тайму М.Хаблов пройшов по зліва і навісив на правий фланг, який вкотре був неприкритий - удар Д.Кривого прийняла стійка.
    Другий тайм розпочався з атак херсонців. К.Рудь зліва з двох метрів не попав у ствір воріт. Тоді було два кутових у ворота хмельничан. Після другого Д.Рильський невпевнено зіграв на виході, М.Мельник відбив м'яч з-під ніг гравців "Кристалу", той зрекошетив і воротар хмельничан з другої спроби забрав його в руки. Після виходу Г.Лепетуна замість О.Шимка, гра подолян дещо пожвавилась. У С.Ярового з'явилась можливість у штрафному добити м'яча у пусті ворота, але В.Мельниченко встиг заблокувати удар і накрити м'яча. Тоді у херсонців з'явились на полі нові гравці, які посилили гру "Кристалу". Зокрема А.Барладим почав навантажувати лівий фланг атаки. Згодом пробив штрафний, але на цей раз впевнено зіграв Д.Рильський. Пізніше М.Мельник ціною попередження зупинив прохід А.Сітало. Тоді вперше на полі з'явився подільский вихованець Д.Шишулін замість М. Донгаузера. У цей час В. Кучеревсь-кий пробив штрафний вище воріт. Потім вперше за матч м'яч залишив межі стадіону від гравця "Кристалу". Наприкінці зустрічі відбувся навіс на лівий фланг атаки херсонців, Д.Рильський невпевнено зіграв на виході і А.Сітало в нижньому стрибку головою замкнув передачу - м'яч поцілив в дальню штангу, а від неї залетів у ворота господарів - 0:3. Через декілька хвилин О.Шуляк отримав пас в штрафний майданчик, але не зміг розвернутись. На доданих хвилинах А.Сітало навісив у штрафний хмельничан, але воротар господарів справився з ударом.  fcpodillya.km.ua
    Просмотров: 1233 | Добавил: lysiy | Рейтинг: 0.0/0