Пятница, 29.03.2024, 10:12

Главная » 2011 » Август » 29 » Огляд матчів 6-го туру
    19:58
    Огляд матчів 6-го туру
    У західній зоні сталася зміна лідера – черкаський «Славутич» зіграв унічию 1:1 у Кіровоградській області під час виїзду до Головківки (саме там приймає гостей дебютант другої ліги – «Украгроком», офіційною адресою якого є інше селище – Приютівка), а цією втратою команди Олександра Кирилюка двох очок скористалися одразу двоє – «Енергія» з Нової Каховки та «Суми». Хоча виїзний матч «Славутича» розпочинався для черкасців досить непогано – після розрізної передачі Дениса Атаманюка вихід сам на сам із голкіпером господарів реалізував прудконогий Михайло Сергійчук. Йшла 18-та хвилина матчу – 0:1. До завершення першого тайму гості ще двічі загрожували «Украгрокому» зусиллями того ж Сергійчука, удари якого відбивав воротар, але на перерву суперники пішли вже за нічийного результату. На 45-й хвилині запорізький рефері Антон Ісаєв призначив пенальті, який реалізував штатний виконавець суддівських вироків Юрій Грищенко, а також за друге попередження вилучив Тимофія Листопада, залишивши таким чином «Славутич» у меншості. Після перерви суперники мали нагоди вирвати перемогу, але їх зустріч завершилася обопільною втратою двох очок. Навряд чи хтось сумнівався щодо переможця пари «Єдність» – «Енергія», адже керівництво клубу з Борзнянського району Чернігівської області, схоже, вирішило зробити ставку на другу команду, одну з кращих у аматорській лізі. Усі провідні гравці клубу наразі виступають за «Єдність-2», натомість молоді та навіть юні футболісти отримали шанс проявити себе у професіональному футболі. Як це у них виходить, яскраво відображає турнірна таблиця, де «Єдність» посідає останню сходинку, зазнавши у шести турах чотирьох поразок з розгромним рахунком. От і «Енергія» забила три голи, один з яких допоміг Євгену Білоусову вийти на перше місце серед снайперів групи «А». В нього тепер чотири влучні постріли. Три очки з виїзду привезли і «Суми» – команда Ігоря Захаряка була безжальною до стрийської «Скали», яка цими днями відзначала 100-річний ювілей з дня свого заснування. Гості вийшли на матч у бойовому складі, який зазнав мінімальних змін у порівнянні з попередніми матчами, а на 23-й хвилині їх літній новачок Ігор Мельник, котрий встиг пограти у першій лізі України за команди Харкова та Сімферополя, а також у елітних дивізіонах України («Іллічівець») та Азербайджану, забив гол, закрутивши м’яч у дальню дев’ятку. Цей гол так і залишився єдиним у матчі і приніс сумчанам чергову – п’яту поспіль перемогу. Принципова дуель відбулася у Івано-Франківську, де місцеве «Прикарпаття», перед яким поставлено завдання підвищення у класі, приймало тернопільську «Ниву», мета якої є такою ж. Обидві команди значно змінили склади порівняно з минулим сезоном, а більш вправними виявилися новачки гостей, які спочатку відкрили рахунок, а потім, поступаючись 1:2, зуміли вирвати перемогу завдяки пострілам досвідченого Павла Ониська та молодого Ярослава Галенка – 3:2. Вдалі придбання зробила і «Десна» – до лав команди Олександра Дериберіна долучилися досвідчені виконавці – захисник Ігор Ніконов та форвард Роман Полтавець, який розпочинав сезон у «Миколаєві». Саме останній став героєм зустрічі у Херсоні, де забив два м’ячі, а його нова команда здобула переконливу перемогу з рахунком 4:1 і впритул наблизилась до трійці лідерів. Головною подією уїк-енду у східній зоні другої ліги стали синхронні втрати очок, яких зазнали команди, що очолюють турнірну таблицю, – «Полтава» та «Мир». Цікаво, що ці дві команди у останніх трьох матчах набрали однакову кількість очок – по п’ять. У шостому турі перемозі полтавчан перешкодив криворізький «Гірник», який зумів не пропустити швидкий гол, та й протягом усього двобою не дозволяв розвернутися потужному (за мірками другої ліги, звичайно) нападу господарів. Реальних шансів, аби забити, у «Полтави» було лише два, але кращий бомбардир команди Євген Радіонов і Юрій Цапій свої нагоди втратили. Відмінну можливість здобути три очки не використав і «Мир» – футболісти з Горностаївки до 84-ї хвилини вигравали у свердловського «Шахтаря» з рахунком 2:0 (Іван Доценко забив шостий гол у чемпіонаті і вийшов у одноосібні лідери у суперечці бомбардирів), але на останніх хвилинах дозволили спочатку Олександру Васильєву, а потім, вже у компенсований час, – Ігорю Пащенку – встановити нічийний рахунок 2:2. А от хто за останні три тури приємно здивував, так це краматорський «Авангард» – дебютант другої ліги здобув три поспіль перемоги із загальним рахунком 9:1, причому до реєстру його жертв (в нього увійшли досить міцний «Гірник» і друга команда запорізького «Металурга») у звітному турі долучився ще й один з лідерів – «Кремінь». Долю матчу вирішив відрізок часу з 54-ї по 67-му хвилину – «Авангард» зусиллями Олександра Кучеренка та відомого по виступах у командах вищої ліги досвідченого Юрія Слабишева (він відзначився дублем) забив три м’ячі, на що у гостей з Полтавщини не знайшлося аргументованої відповіді. Клуб з Краматорська набрав 12 очок і впритул наблизився до пари лідерів, а одразу ж за «Авангардом» вишикувалися «Кремінь» та дніпродзержинська «Сталь», котра у останніх трьох матчах здобула дві перемоги. Цього разу команда Віктора Маслова виграла у Маріуполі у «Іллічівця-2» завдяки кращому снайперу колективу Григорію Гараняну та форварду Сергію Савченку, який нарешті відкрив лік голам у нинішньому чемпіонаті (до цього він забивав лише у липневому кубковому двобої з «Реал Фармом»).

Просмотров: 1037 | Добавил: dimondino | Рейтинг: 0.0/0