Судді: Євген Манчур (Миколаївська обл.), Ірина Петрова, Сергій Капля (усі Сімферополь).
    Херсон: Бахуринський, Гладкий, Антонов, Сітало, Лілик, Щербина, Панін (Терлецький, 90+2), О. Мазуренко (В. Мазуренко,81), Нікіщенко (Сафьяник, 89), Масалов, Барладим.
    Горностаївка: Середа, Головко, Хомутов, Кордан (Осьмачко, 15), Лахнюк, Шипа, Зайцев, Савченко (Яковенко, 69), Шкурков (Тарануха, 63), Доценко, Бринько.
    Запасні: Єрещенко, Петроченко, Хорунжий.
    Тренер: Олександр Сапельняк
    Гол: Барладим (31)
    Попередження: Сафьяник (90+3)

Як і перше коло, так і друге, команди Херсонщини теж розпочинали грою між собою. Однак цього разу господарями поля були вже херсонці.
    Тоді на старті чемпіонату „Мир” переграв „Кристал” – 3:1, тому звісно господарі намагалися узяти реванш. Однак „Кристал” опинився в дещо скрутному становищі, бо Муковозов пропускав зустріч через дискваліфікацію, а Гайдаржі та Бакум були травмовані. Однак команді протягом усієї зустрічі вдавалося контролювати гру. Хоча першими нанесли удар по воротам горностаївці, коли на десятій хвилині Бринько пробив по воротах головою, але м’яч не влучив у рамку.
    Через сім хвилин подібний удар вже наніс херсонець Барладим‎, але воротар „Мира” зреагував і відвів небезпеку.
    На 28 хвилині вдалася контратака гостям, однак коли Бринько вискакував віч-на-віч з голкіпером, той сміливо кинувся вперед і ногою вибив м’яча.
    Кристалівці продовжували тиснути на ворота горонстаївців і на 31 хвилині, як виявилося, забили переможний м’яч. Це Барладим приймаючи пас з глибини поля, грудьми скинув його під удар Нікіщенко, Однак м’яч після удару Євгена парирував воротар Середа. Але смугастий потрапив до Барладима і той „увігнав” його у сітку воріт „Мира”.
    У подальшому темп у грі спав і не диво, бо температура була дуже високою. Стовпчик термометра сягав за позначку 31 градус за Цельсієм.
    Після відпочинку кристалівці хоча і володіли ініціативою,але не лізли вперед. Вони утримували потрібний їм результат. І це їм вдалося. Горностаївці хоча і робили спроби поновити рівновагу. Однак їхні дії були дуже млявими. Тому і не диво, що „Кристал” закономірно довів гру до переможного і логічного кінця взявши реванш.

0
    г де будет играть кристал в суботу с колосом??????

3 Promouter
    0
    исправьте фамилию автора забитого мяча человек ГОЛ забил а вы его фамилию искорявили