• Статистика

Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0
    Главная » 2014 » Август » 14 » «Черкаський Дніпро» – молодіжна збірна України 0:0
    09:40
    «Черкаський Дніпро» – молодіжна збірна України 0:0

32

«Черкаський Дніпро» – молодіжна збірна України  0:0

13 серпня. Благодійний товариський матч. Центральний стадіон. 2.500 глядачів. Початок о 19.00.

Арбітр: Ю.Фощій (м.Черкаси).

«Черкаський Дніпро»: А.Лєнчінков (В.Єрошев, 46), Синьогуб (Е.Тарасенко, 46), А.Бурлін (А.Калінич, 46), О.Лобов (Є.Парфьонов, 46), В.Шопін (С.Грищук, 46), Д.Кошелюк (Р.Коломієць, 46; А.Білоус, 81), Є.Колесник (А.Вакуленко, 46; В.Бойко, 81), А.Зінченко (Л.Кошадзе, 46), С.Жарий (Є.Трандафілов, 46), А.Довбик (О.Колос, 46), Р.Дацюк (Є.Ушаков, 46). В.о.головного тренера: І.Столовицький.

Молодіжна збірна України: М.Коваль (М.Шевченко, 46), В.Костевич (О.Нойок, 46), І.Ордець (А.Сторчоус, 75), Д.Рижук, А.Братков (А.Тотовицький, 46), Р.Маліновський (В.Кулач, 46), С.Вакуленко (Р.Бабенко, 46), С.Болбат (О.Караваєв, 59), В.Калітвинцев (Р.Мемешев, 46), В.Буяльський (П.Будківський, 59), Д.Юсов (В.Кулач, 46). Тренер: С.Ковалець.

Попередження: Л.Кошадзе (73) – В.Буяльський (57), А.Тотовицький (85).

У середу, 13 серпня, у Черкасах на стадіоні «Центральний» відбувся товариський благодійний матч «Усі разом допоможемо армії!». Учасниками поєдинку стали молодіжна збірна України та професіональна команда «Черкаський Дніпро». Усі кошти, отримані від проведення гри, будуть перераховані на потреби української армії.

Господарі грали в експериментальному складі: у першому таймі на поле вийшли гравці, які в поточному сезоні мають неповну ігрову практику, а після перерви ставка була зроблена на представників білозірської «Зорі».

Із перших хвилин зустрічі «Черкаський Дніпро» захопив ініціативу, притиснувши на деякий час молодіжну збірну України до власних воріт. На 15-ій хвилині дніпряни провели стрімку атаку «два в два»: Роман Дацюк вивів на ударну позицію Дмитра Кошелюка, який із ходу пробив над хрестовиною воріт Максима Коваля.

Відбивши стартовий натиск черкащан, гості поступово перевели гру на половину поля суперника та провели декілька небезпечних атак. Проте найбільш небезпечний момент створили господарі поля: Семен Жарій урозріз знайшов передачею Зінченка, але Альберт із гострого кута влучив у голкіпера молодіжки. Підопічні Сергія Ковальця відповіли двома пострілами Віталія Буяльського та Владислава Кулача з лінії карного майданчика.

Схвальні відгуки глядацьких трибун в другому таймі отримала гра настирливого Левана Кошадзе, який постійно тримав у напрузі захисну ланку молодіжної збірної. Черговий небезпечний момент «Черкаський Дніпро» створив на 79-ій хвилині, однак Євген Ушаков пробив головою в Микиту Шевченка. Також своїм шансом не скористалися збірники – після удару Пилипа Будківського м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт у лічених сантиметрах.

На третій компенсованій хвилині зустрічі господарі поля мали чудову можливість вирвати перемогу в матчі. Чудовий удар з-за меж штрафного майданчика завдавав нападник «Черкаського Дніпра» Євген Ушаков, але голкіпер «молодіжки» Микита Шевченко в карколомному стрибку перевів м’яч на кутовий. У підсумку маємо бойову нічию – 0:0.

Сергій Ковалець, головний тренер молодіжної збірної України:

– Дуже приємно відзначити, що на цю гру прийшло багато вболівальників. До матчів зі Щвейцарією та Ліхтенштейном залишилося зовсім мало часу, тож зустріч із «Черкаським Дніпром» для нас була інформаційного характеру. Про якийсь конкретний результат не йшлося, тим паче, що матч був благодійним. Дуже сподобалася атмосфера на черкаському стадіоні.

Ігор Столовицький, виконувач обовязків головного тренера «Черкаського Дніпра»:

–  Гра вийшла бойовою. Сьогодні ми дали зіграти футболістам, які в силу різних обставин не потрапляють до стартового складу команди в офіційних матчах. Для нашої команди молодіжна збірна України стала гарним подразником. Матч став справжнім святом для нашого міста.

Просмотров: 650 | Добавил: lysiy | Рейтинг: 0.0/0